Телефонуйте:
(098)
(099)
34-00-000
← Акции и новости

6 нових телеканалів у пакетах "Стандарт +" і "Ultra All Inclusive"

22 Марта

  

Фрегат ТВ постійно радує своїх користувачів різноманітним контентом і регулярно додає до пакетів послуг нові телеканали.

Зустрічайте 6 нових телеканалів у пакетах "Стандарт +" і "Ultra All Inclusive": ObozTV, Blue Hustler, Barely Legal, OstWest, ZEE-TV, Dorama.

ObozTV - інформаційно-розважальний телеканал, ексклюзивний формат телебачення, єдиний в Україні телеканал соціального спрямування.

Blue Hustler - популярний розважальний телеканал м'якої еротики для дорослих.
Контент Blue Hustler відноситься до категорії X, будучи софт-версією відомого в усьому світі каналу Hustler TV.
Час мовлення щодня з 00.00 до 04.00 годин.

Barely Legal - канал м'якої еротики.
Героїнями ефіру Barely Legal є молоді дівчата з природної натуральної красою, які раніше прикрашали сторінки журналу Hustler, а тепер перенесені на екрани ТБ. Час мовлення щодня з 00.00 до 04.00 годин.

OstWest - інформаційний телеканал російською мовою про події, що цікавлять жителів Європи. Бібліотека каналу складає більше 12 000 годин унікального контенту - програми, фільми, дитячі передачі. Телеканал доступний в Німеччині, Польщі, Чехії, Австрії, Швейцарії, Іспанії, Латвії, Литві, Естонії, Білорусі, Україні, Ізраїлі, Вірменії та Азербайджані.

ZEE-TV - сімейно-розважальний і пізнавальний телеканал, який має в своєму розпорядженні найбільшою бібліотекою боллівудських блокбастерів і класичних індійських фільмів.

Dorama - це телеканал серіалів Сходу. Японії, Китаю, Південної Кореї і Туреччині.
Це кращі драми, мелодрами, детективи, комедії. Тільки самі захоплюючі історії. Різноманіття культур і жанрів, унікальна можливість дізнатися і відчути, чим живе Схід. Виключно новий контент 2000-2017 років випуску, знятий в HD для ефірного та кабельного телебачення.

Приємного перегляду!

Похожие предложения / статьи

Втомилися вибирати або просто немає часу розбиратися? - скористайтеся формою швидкого підключення