Телефонуйте:
(098)
(099)
34-00-000

Фрегат ТВ: просто, доступно якісно

Фрегат ТВ - це інтерактивне телебачення нового формату, яке передбачає зв'язок з «зовнішнім світом» через інтернет, а не через антену, спеціалізований кабель або ж супутникову тарілку. Це означає, що вам не доведеться купувати додаткове обладнання або встановлювати кілька приймачів. Ми пропонуємо скористатися унікальним комплексом мультимедійних сервісів нового покоління, які прийшли на зміну кабельному і ефірному телебаченню.

Щоб підключити Фрегат ТВ необхідні всього три речі:

 • ТВ-приставка для телевізора (F-BOX);
 • інтернет;
 • телевізор.

Все на місці? Тоді проходьте швидку реєстрацію на сайті, підключайтесь і отримуйте задоволення!

Чим ми відрізняємося від решти варіантів цифрового телебачення?

 1. Завдяки інтернет-з'єднанню, більшість каналів представлено в HD-якості.
 2. ТВ-приставка передбачає повний контроль вашого пристрою. Тобто, через неї відбувається не тільки трансляція. Додаткові можливості забезпечують паузу, перемотування, а також перегляд передач в запису до тижневої давності.
 3. Фрегат-телебачення не має територіальної та технологічної прив'язки до конкретного провайдера.
 4. Окремий акцент - гідна ціна & mdash; одна з найнижчих на ринку.
 5. Практично будь-який відеоконтент можна отримати & laquo; не встаючи з дивана & raquo ;. Щоб підключити один з кращих онлайн-кінотеатрів або додаткові канали потрібно всього-то зайти в меню ТВ-приставки або додати новий пакет через сайт tv.fregat.com.
 6. Інтернет-з'єднання забезпечує не тільки програму телепередач на всі канали, ви також отримаєте анонси всіх фільмів і серіалів.
 7. ТВ-приставка для телевізора передбачає додаткові роз'єми, завдяки яким ви зможете переглядати інформацію з будь-яких USB-накопичувачів.
 8. Ми забезпечуємо довічну гарантію на ТВ-приставку.

З усіма іншими перевагами телебачення від Фрегат можна ознайомитися тут.

Про компанію

Фрегат ТВ займається наданням виключно телевізійних послуг.

Наше кредо

 • свобода выбору: наші користувачі платять тільки за ті канали, котрі хотять дивитись;
 • стабільність, якість, зручність: ТВ-приставка з лихвою заміняє & laquo; наворочене & raquo; телевізійне обладнання, при цьому вона легко підключається і проста у використанні;
 • доступність: великий вибір каналів і низькі ціни, крім того, ми постійно поповнюємо список мовників, а також проводим акції.

Ознайомитися можна в нашій демонстраційній точці:
- г. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26Б, БЦ "Куб", 1 поверх. 
   
або ж просто, замовивши презентацію додому.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Фрегат ТВ»:

ЕГРПОУ 35864408 (49000, м. Дніпро, вул. Кольцова, 8, кв. 2)

р / 26007060370 486 в ПрАТ «КБ ПРИВАТБАНК»

МФО 305299


Умови

Оплата і прострочення платежів

Оплата послуг телебачення здійснюється шляхом поповнення особового рахунку в «Особистому кабінеті» на сайті tv.fregat.com або в «Особистому кабінеті» на ТВ-приставці. Всі дії, пов'язані з платежами і набором сервісів / додаткових пакетів, підтверджуються через SMS. Абонент несе відповідальність за правильність зазначених контактних телефонів, а також за неповідомлення Фрегат ТВ в разі їх зміни.


Абонент може оплачувати послуги телебачення шляхом внесення передоплати за необмежену кількість місяців вперед, при цьому списання абонентської плати здійснюється щомісяця згідно з діючими тарифами.


У разі прострочення оплати і, відповідно, при наявності негативного балансу протягом трьох і більше календарних днів Фрегат ТВ має право заблокувати або ж обмежити доступ до послуг, що надаються до повного погашення заборгованості.

Купівля пакету «Стандарт +»

Підключаючись до Фрегат ТВ, ви погоджуєтеся і з договором про надання послуг IP-телебачення, і з рядом обов'язкових умов. Одне з них - це придбання пакета «Стандарт +». У список входять розважально-пізнавальні, спортивні та музичні канали. Пакет є обов'язковим. Без оплаченого пакету «Стандарт +» послуга телебачення не надається. Крім того, можливість замовити додаткові підписки без пакета «Стандарт +» відсутня.

Придбання приставки

Для підключення інтернет-телебачення необхідно не тільки зареєструватися на сайті. Щоб підключити Фрегат ТВ, потрібно придбати ТВ-приставку. Замовити пристрій можна за допомогою нашого сайту. ТВ - Приставку встановлює майстер у м.Дніпро. У другі міста відправляємо Новою Поштою.

Перереєстрація ТВ-приставки

Перереєстрація приставки на інший телефонний номер (особовий рахунок) можлива лише з позитивним балансом.

Підключення

Що необхідно для підключення?

Щоб підключити Фрегат ТВ необхідно наступне обладнання:


ТВ-приставка F-BOX;

адаптер живлення 12 В-1,2 А;

пульт дистанційного управління;

елемент живлення для пульта (батарейки формату ААА, 2 шт.);

HDMI-кабель / RCA-кабель.

Зверніть увагу, все вищезазначене обладнання входить в комплект з ТВ-приставкою.

Порядок установки

Вийміть F-BOX з упаковки. Видаліть захисну плівку з глянсовою верхній панелі пристрою. При виборі місця для розміщення обладнання дотримуйтесь наступних умови:


Забезпечте пряму видимість між пультом дистанційного керування і передньою поверхнею приставки.

Розміщуйте ТВ-приставку на рівній поверхні.

Не встановлюйте F-BOX на поверхнях, які можуть нагріватися (наприклад, підсилювач, DVD плеєр, тюнер).

Не встановлюйте різні предмети на пристрій.

Переконайтеся, що телевізор і приставка не підключені до електроживлення. Після цього підключіть F-BOX до телевізора за допомогою HDMI- або RCA-кабелю.

Підключіть Ethernet-кабель, якщо ви хочете використовувати дротове з'єднання з інтернетом (рекомендується). Якщо ви використовуєте Wi-Fi з'єднання, пропустіть цей крок.

Для перегляду каналів у стандартній якості та в HD-якості, необхідна швидкість інтернет-з’єднання до 50 Мбіт/с.

Підключіть джерело живлення F-BOX і телевізор до електроживлення.

Увімкніть телевізор. За допомогою пульта телевізора виберіть джерело сигналу, в залежності від того в якій вхід ви підключили кабель від приставки, HDMI або RCA (AV).

Дотримуйтесь подальших інструкцій F-BOX, що з'явилися на екрані телевізора.

Підключення до інтернету через Wi-Fi

Увага! - Проводове підключення переважно. При наявності можливості підключити приставку для телевізора через Ethernet патч-корд до Wi-Fi роутера або кабелю провайдера інтернету, завжди використовуйте Ethernet-кабель.


Отже, послідовність підключення ТВ-приставки до Wi-Fi:


У меню «Налаштування» >> «Системні» >> «Налаштування мережі» запустіть «Майстер налаштування мережі».

Виберіть спосіб підключення «Бездротовий» і слідуйте підказкам на екрані.

Виберіть потрібну мережу для підключення зі списку знайдених мереж Wi-Fi. Якщо мережа прихована, виберіть відповідний пункт у списку - «Інша ...», щоб підключитися до мережі по її імені (SSID).

Якщо мережа зашифрована, при першому підключенні потрібно ввести пароль для доступу.

Якщо ви підключили F-BOX до роутера і не використовуєте спеціальні установки домашньої мережі, виберіть «Динамічний IP».

Щоб зберегти вибір, натисніть «Вправо» на пульті ДУ ТВ-приставки.

Підключення до інтернету за допомогою бездротової технології завершено. Повідомлення на екрані про застосування нових налаштувань означає, що вони успішно застосовані і приставка підключена до Wi-Fi роутера. Натисніть «Готово».

Підключення до мережі через інтернет-кабель

При підключенні ТВ-приставки через дротове з'єднання, переконайтеся що обладнання пов'язане з роутером за допомогою патч-корду Ethernet.


Щоб підключити Фрегат ТВ до інтернету, дотримуйтесь наступних інструкцій:


У меню «Налаштування» >> «Системні» >> «Налаштування мережі» запустіть «Майстер налаштування мережі».

Виберіть спосіб підключення «Провідний» і слідуйте підказкам на екрані.

Якщо ви підключили F-BOX до роутера і не використовуєте спеціальні установки домашньої мережі, виберіть «Динамічний IP».

Щоб зберегти вибір, натисніть «Вправо» на пульті ДУ.

Підключення до інтернету через дротове з'єднання завершено. Повідомлення на екрані про застосування нових налаштувань означає, що приставка підключена до роутера. Натисніть «Готово».

Умови експлуатації та безпеки

У процесі використання пристрою, дотримуйтесь умови:


Використовуйте ТВ-приставку тільки всередині приміщень.

Використовуйте пристрій тільки з блоком живлення, що входять в комплект поставки.

Щоб запобігти ураженню електричним струмом, не відчиняйте самостійно корпус приставки. Звертайтеся лише до уповноважених і кваліфікованим особам.

Для зменшення ризику виникнення пожежі та удару струмом не піддавайте пристрій впливу або ризику впливу будь-яких рідин, дощу, високої вологості та іншого.

Не піддавайте пристрій під прямим сонячним світлом, а також не кладіть його поблизу відкритого вогню і радіаторів опалення.

Не піддавайте пристрій вібрації, ударних навантажень або трясці.

Не встановлюйте обладнання на м'якій поверхні - це може викликати його перегрів і вихід з ладу.

Не кладіть на пристрій.

Чи не закривайте вентиляційні отвори.

Не використовуйте пристрій у запилених приміщеннях.

Перед протиранням поверхні приставки, обов'язково виймайте адаптер живлення з розетки. У разі забруднень поверхні ретельно протріть пристрій сухою ганчіркою.

При наближенні грози, а також у разі, якщо приставка не використовуватиметься протягом тривалого часу, відключіть кабель живлення від електромережі та від'єднайте кабель Ethernet. Це допоможе захистити пристрій від грозових розрядів і стрибків напруги в мережі.

При використанні ТВ-приставки з плазмовим телевізором через конструктивних особливостей плазмових екранів не ставте зображення на паузу більше 5 хвилин, це може привести до пошкодження екрана телевізора. Виробник приставки не несе відповідальності за будь-які пошкодження або погіршення роботи плазмового телевізора через недотримання даного пункту правил експлуатації телевізійної приставки.

Вимикайте електроживлення телевізора і ТБ-приставки кожен раз перед підключенням / відключенням пристроїв один до одного.

Оплата

Оплата послуг Фрегат ТВ через термінали

Оплатити послуги Фрегат ТВ можна через такі термінали:

 • ФК «Система»
 • QIWI
 • TYME
 • City Pay
 • City24
 • IBox

Зверніть увагу. У деяких терміналах знайти Фрегат ТВ можна тільки через пошук. У той час як в інших моделях послуга знаходиться в розділі «Інтернет і ТБ».

Також слід пам'ятати, що Фрегат ТВ та інтернет-провайдер Фрегат мають різні реквізити. А це означає, що вибравши в терміналі Фрегат, ви оплатите послугу«Інтернет», а не «Телебачення».

Важливо. У терміналах « Квітка » вказані реквізити інтернет-провайдера Фрегат, підписані як ТОВ «Фрегат ТВ». Оплатити послугу Фрегат ТВ через «Квітку» неможливо.

Отже, щоб оплатити цифрове інтернет-телебачення через термінал виконуйте наступні інструкції:

 1. Знайдіть Фрегат ТВ в терміналі (через пошук або через спеціальну вкладку).
 2. Введіть номер телефону, до якого прив'язаний «Особистий кабінет» на сайті tv.fregat.com.
 3. Внесіть суму до сплати. Нагадуємо, оплата пакета «Стандарт +» — обов'язкова. Тому щомісячний платіж становить не менше 99 грн/міс.
 4. Натисніть «Оплатити».
 5. Отримайте чек про сплату.
 6. Насолоджуйтесь висококласним цифровим інтернет-телебаченням від Фрегат.
Оплата послуг інтернет-телебачення Фрегат ТВ через Приват24

Щоб оплатити послуги Фрегат ТВ через «Приват24», виконуйте наступні інструкції:


1. Авторизуйтесь на сайті privat24.ua.

2. Виберіть пункт меню «Мої платежі».

3. Введіть в рядок пошуку «Фрегат ТВ».

4. Після цього у вікні вибираєте «Фрегат ТВ, ТОВ (кабельне/супутникове телебачення)»

5. У вікні, введіть номер телефону і натискаєте «Далі».

6. Далі, введіть суму до оплати.

7. Що з'явилося повідомлення сповіщає про те, що платіж доданий в «Кошик».

8. Тепер ви можете перейти в «Кошик» і завершити оплату послуги.

Також можна оплатити послуги Фрегат ТВ через «Приват24», ввівши реквізити підприємства вручну. Для цього потрібно повторити перші три вищевикладені пункту, але замість того, щоб вибрати «ФРЕГАТ ТВ, ТОВ», натисніть «Ввести реквізити вручну».

Тепер введіть ЄДРПОУ підприємства Фрегат ТВ: 35864408.

Натисніть «Далі». Після цього введіть номер телефону, до якого прив'язаний ваш Особистий кабінет на сайті tv.fregat.com.

Що з'явилося повідомлення сповіщає про те, що платіж доданий в «Кошик».

Тепер ви можете перейти в «Кошик» і завершити оплату послуги.

Оплата послуг Фрегат ТВ через «Особистий кабінет» на сайті

Оплатити послуги Фрегат ТВ можна як через «Особистий кабінет» на сайті tv.fregat.com, так і через «Гаманець» на ТВ-приставці.


Для того щоб поповнити рахунок через сайт виконуйте наступні інструкції:


1. Зайдіть в особистий кабінет (1), введіть номер телефону, до якого прив'язаний аккаунт (2), підтвердіть, що ви згодні з «Договором публічної оферти» (3), а потім натисніть «Отримати пароль» (4).

2. Введіть пароль, який прийшов у вигляді SMS-повідомлення на ваш телефон і зайдіть на сайт.

3. Після цього в «Особистому кабінеті», в меню «Особисті дані» виберіть «Поповнити рахунок».

4. У вікні, введіть суму поповнення, а потім натисніть «Перейти до оплати».

5. Далі, введіть всі необхідні дані і натисніть «Оплатити».

6. В результаті з'явиться системне повідомлення про успішне завершення платежу.

Оплата послуг Фрегат ТВ через ТВ-приставку

Щоб поповнити рахунок через ТВ-приставку, виконуйте наступні інструкції:


1. У Головному меню ТВ-приставки виберіть пункт «Гаманець».


2. У вікні, знайдіть і виберіть «Поповнити рахунок».


3. Далі, введіть суму до оплати або ж виберіть одну з попередньо встановлених (25, 50, 100 і 200).


4. Після цього натисніть «Перейти до оплати».


5. У вікні виберете «Оплатити карткою».


6. Потім введіть необхідні дані і натисніть «Оплатити».


7. Дивіться улюблені телеканали у високій якості!

Питання про продукт

Що таке F-BOX?

F-BOX - компактна приставка для телевізора, призначена для перегляду ТБ-каналів, HD-відео, а також відтворення аудіозаписів в різних форматах. F-BOX оснащена найсучаснішими цифровими інтерфейсами (HDMI, USB, WiFi, Ethernet, A / V), що забезпечують можливість підключення до різних моделей телевізорів. Тут ви зможете дізнатися як придбати і підключити приставку від Фрегат ТВ.

F-BOX

Можливості ТВ-приставки

За допомогою приставки від Фрегат ТВ ви зможете:


дивитися ТБ-канали в цифровій якості, використовуючи зручну електронну програму передач;

дивитися кінокартини в кращому онлайн-кінотеатрі;

зупиняти і перемотувати відео, а також дивитися передачі тижневої давності;

насолоджуватися нескінченним безліччю фільмів, серіалів, шоу, програм у відмінній якості, включаючи HD;

дивитися відео і слухати музику з USB-накопичувачів, зовнішніх USB-дисків, картридеров, а також в домашній мережі і через інтернет; переглядати фотографії.

Функції приставки

Як використовувати «ТВ-паузу»?

«ТВ-пауза» в приставці від Фрегат ТВ передбачає зупинку прямого ефіру. Вона може тривати від декількох хвилин до декількох годин - в залежності від ваших побажань. У будь-який зручний момент ви зможете повернутися до перегляду кінокартини або телепередачі в прямому ефірі, або ж продовжити дивитися телеканал з відставанням в часі.
Щоб зупинити прямий ефір натисніть кнопку паузи або ж «ОК» на дистанційному пульті управління. Ці ж кнопки відповідають за відновлення мовлення.


Як перемотувати записи телеканалів?

Якщо телеканал передбачає запис прямого ефіру на власних серверах, ви зможете дивитися передачі до тижневої давності. Для того щоб переглянути старі програми або кінокартини необхідно скористатися кнопкою «Ліворуч» на пульті ДУ, також можна використовувати кнопку перемотування «Назад».

Крім того, ви можете перемикатися між передачами і кінокартин, а не перемотувати їх. Для цього виберіть необхідний фільм або телепередачу в EPG-меню (програмі каналу). Повернутися дозволяють кнопки «Вправо» і «Вперед».


Як перемикати канали в прямому ефірі?

Перемикати канали в прямому ефірі за допомогою таких дій:

На пульті ДУ слід натиснути кнопку «ТВ» і в меню вибрати бажаний телеканал за допомогою кнопок «Вгору» / «Вниз». Далі, переміщаючись за допомогою «Вправо» і «Вниз», натискаєте «Переключитися на канал».

Також ви можете перемикати телеканали за допомогою спеціальних кнопок на пульті управління.

Знаючи номер каналу, можна ввести його за допомогою цифр, розташованих у верхній частині пульта.

Як подивитися телепрограму?

У розділі «ТВ-канали» представлені всі телеканали, доступні відповідно до вашим пакетам.


Щоб подивитися телепрограму, виберіть бажаний канал, а потім два рази натисніть «Вниз». Там же ви зможете ознайомитися з анотацією до передачі або кінокартині.

Як включити радіо?

Щоб включити інтернет-радіо, в головному меню виберете пункт «Додатки». Далі, здійснюючи перехід «Вниз», знайдіть «Інтернет-радіо». Після цього, переміщаючись «Вправо», в меню ознайомтеся з набором радіостанцій, потім знайдіть підходящу і натискаєте «ОК». Ця ж кнопка зупиняє мовлення.

Як запустити додаткові програми?

Щоб запустити додаткові додатки в головному меню оберіть пункт «Додатки». На сторінці, ви знайдете такі сервіси:


YouTube

Яндекс мапи

карти Google

Курс валют

Погода

Інтернет-радіо

Крім того, ви зможете подивитися історію відвідувань.

Як сортувати канали?

Завдяки функції сортування ви зможете скласти список улюблених каналів. У цьому наборі можна поєднувати телеканали з різних пакетів.

Отже, на головній сторінці ТВ-приставки слід вибрати пункт «Налаштування». Далі, натисніть «Персональні» після цього переходите в меню «Сортування каналів». У який з'явився переліку визначте «Улюблені» телеканали, які увійдуть в один список. Також ви можете приховати окремі ТВ-канали із загального списку або ж прибрати їх з «Улюблених».


Як подивитися списки каналів?

За допомогою списків ви зможете дивитися канали по пакетам. Крім того, окремим набором представлені телеканали, відмічені як «Улюблені».

Щоб відобразити списки каналів, в головному меню виберіть «ТВ-канали» і натисніть кнопку «Вправо». Далі, перед вами з'явиться меню, що складається з доступних пакетів і пункту «Улюблені» телеканали.

Як встановити батьківський контроль?

Батьківський контроль дозволяє відстежувати телевізійний контент, доступний дітям. Крім того, ви зможете заборонити перегляд окремих телеканалів і кінокартин.
Щоб підключити цю функцію, виконуйте наступні інструкції: Головне меню => «Налаштування» => «Персональні» => «Профіль» => «Список профілів». В останньому пункті слід натиснути «Перейти до налаштування профілів». Далі ви зможете або редагувати існуючі записи, або створювати нові.
У разі створінь нового профілю, виберіть відповідний пункт в меню, потім введіть придуманий вами СІН та ім'я. Після цього дотримуйтесь інструкції, що з'явилася на екрані.
Якщо ви хочете відредагувати існуючий профіль, після переходу в налаштування профілів введіть ПІН цього облікового запису, а потім переходите до зміни існуючих параметрів, дотримуючись інструкції, що з'явилася на екрані.


Технічні питання

Що робити, якщо при запуску відео зависає повідомлення «Відео завантажується»?

Якщо замість відеоролика тривалий час відображає завантаження, виконуйте наступні інструкції:

 1. Перевірте наявність і швидкість з'єднання з інтернетом.
 2. У разі бездротового підключення, підключіться через кабель.
 3. Знову завантажте відео.

У разі якщо дані маніпуляції не допомагають, зверніться до техпідтримки за телефонами:

 • (093) 34-00-000
 • (098) 34-00-000
 • (099) 34-00-000
Що робити, якщо зображення йде кубиками?
 1. Перевірте наявність і швидкість з'єднання з інтернетом. Для перегляду каналіву стандартній якості та в HD-якості, необхідна швидкість інтернет-з’єднання до 50 Мбіт/с.
 2. Переконайтеся, що ТВ-приставка коректно підключена до телевізора. Якщо вона підключена до інтернету через Wi-Fi, спробуйте під'єднати пристрій через кабель.
 3. Переконайтеся, що послуга Фрегат ТВ дійсна.
 4. Перезавантажте приставку для телевізора.

У разі якщо дані маніпуляції не допомагають, зверніться до техпідтримки за телефонами:

 • (093) 34-00-000
 • (098) 34-00-000
 • (099) 34-00-000
Чому у відео не працює звук?

Якщо відео запускається без звуку, виконуйте наступні інструкції:

 1. Перевірте рівень гучності.
 2. Перевірте, чи не відключений звук телевізора.
 3. Перезавантажте ТВ-приставку.

У разі якщо дані маніпуляції не допомагають, зверніться до техпідтримки за телефонами:

 • (093) 34-00-000
 • (098) 34-00-000
 • (099) 34-00-000
Чому немає HD-якості?

Далеко не кожен телеканал здійснює мовлення в HD-якості. Якщо ж заявлена якість не відповідає реальному, слід протестувати поточну швидкість інтернет-з'єднання. Щоб ви змогли насолодитися HD-якістю швидкість підключення повинна бути не менше 50 Мбіт/с. Крім того, якщо ви використовуєте бездротове підключення, підключіться через HDMI-кабель і знову перевірте якість зображення.

У разі якщо дані маніпуляції не допомагають, зверніться до техпідтримки за телефонами:

 • (093) 34-00-000
 • (098) 34-00-000
 • (099) 34-00-000
Що робити, якщо у відео погана якість?
 1. Відкрийте інший відеоролик і перевірте якість зображення там.
 2. Перевірте підключення, а також швидкість інтернет-з'єднання. Для перегляду відео в хорошій якості вона повинна становити не менше 50 Мбіт/с.
 3. Якщо ТВ-приставка підключена через Wi-Fi, спробуйте підключити її через кабель і знову перевірте якість зображення.
 4. Перезавантажте ТВ-приставку.
 5. Якщо жодна з вищевикладених маніпуляцій не допомогла, зверніться в Службу підтримки за телефонами: (093) 34-00-000, (098) 34-00-000, (099) 34-00-000.
Що робити, якщо «сиплеться» зображення у телеканалів?

Якщо під час перегляду телеканалу зображення розпадається на квадратики («сиплеться») подивіться на якість картинки інших каналів. У разі якщо подібна ситуації повторює повсюдно, виконуйте наступні інструкції:

 1. Перезавантажте ТВ-приставку. Після цього слід перезавантажити Wi-Fi роутер.
 2. Протестуйте швидкість інтернет-з’єднання. Для перегляду каналів у стандартній якості та в HD-якості, необхідна швидкість інтернет-з’єднання до 50 Мбіт/с.
 3. Якщо жодна з вищевикладених маніпуляцій не допомогла, зверніться в Службу підтримки за телефонами: (093) 34-00-000, (098) 34-00-000, (099) 34-00-000.
Що робити, якщо телеканал або відео не відкривається?

Якщо телеканал або відео не відкривається, під час запуску з'являється чорний екран або будь-яке інше некоректне відтворення, виконуйте наступні інструкції:

 1. Перевірте коректність підключення ТВ-приставки до телевізора.
 2. Перевірте з'єднання з інтернетом. Якщо використовується бездротове підключення, підключіться через кабель.
 3. Подивіться як відкриваються інші канали або відеозапису.
 4. Перезавантажте ТВ-приставку.

У разі якщо дані маніпуляції не допомагають, зверніться до техпідтримки за телефонами:

 • (093) 34-00-000
 • (098) 34-00-000
 • (099) 34-00-000
Що робити, якщо ТВ-приставка не реагує на пульт дистанційного керування?

Якщо у вас виникли складності з керуванням ТВ-приставкою за допомогою пульта дистанційного керування, замініть батарейки і знову перевірте роботу ДУ.

У разі якщо дані маніпуляції не допомагають, зверніться до техпідтримки за телефонами:

 • (093) 34-00-000
 • (098) 34-00-000
 • (099) 34-00-000
Що робити, якщо з'явився напис «Відсутній доступ в мережу Інтернет»?

Якщо в процесі використання інтернет-телебачення з'явився напис «Відсутня доступ в мережу Інтернет», в першу чергу, слід перевірити підключення до мережі. Далі перезавантажте приставку, а потім Wi-Fi роутер. У разі використання бездротового підключення, підключіться безпосередньо, через кабель. Якщо доступ з'явився, то проблема була в Wi-Fi роутер. Якщо доступ не з'явився зверніться в техпідтримку за телефонами: (093) 34-00-000, (098) 34-00-000, (099) 34-00-000.

Що робити, якщо інтерфейс F-BOX «обрізається» по краях

Ефект «обрізання» інтерфейсу F-BOX виникає через штучне «забігу» розгортки (overscan) - виходу розгортки за межі корисної площі екрану телевізора. Щоб усунути «обрізання», в настройках телевізора виберіть режим зображення «піксель в піксель» («1: 1 pixelmapping»), точна назва якого залежить від моделі телевізора.
В Samsung це «ScreenFit» («За розміром екрану»), в LG - «Justscan» («Початковий»), в інших може бути «Fullpixel» або «1: 1 pixel», подивіться в інструкції від телевізора.
Це режим відображення відео, без штучного ефекту overscan.

Оновлення обладнання

Процес оновлення обладнання

Якщо ТВ-приставка підключена до інтернету, при першому включенні F-BOX автоматично завантажує останню версію програмного забезпечення. Під час оновлення на екрані телевізора з'являється службове повідомлення.


Оновлення програмного забезпечення може зайняти кілька хвилин. Забороняється відключати пристрій від мережі живлення та інтернету до закінчення завантаження. Після завантаження нової версії ПЗ приставка автоматично перезавантажиться. Надалі, при появі нової версії програмного забезпечення, вам буде запропоновано виконати оновлення.


Ми постійно працюємо над вдосконаленням апаратної і програмної частини приставки. У зв'язку з цим Фрегат ТВ залишає за собою право змінювати і модифікувати апаратну і програмну частину пристрою, продукту і контенту без попереджень.

Тарифні пакети

Як додати пакет?

Додати додатковий пакет (додатковим пакетом вважається будь-який тарифний пакет після / крім пакета "Стандарт +") можна як за допомогою ТВ-приставки, так і на сайті tv.fregat.com.
Якщо ви хочете додати тарифний пакет за допомогою приставки для телевізора, в головному меню виберете пункт «Гаманець».
Потім перейдіть в «Мої підписки»

обравши потрібний пакет, натисніть «Вибрати пакет»

напроти обраного пакета з'явиться підсвічений зеленим кольором напис до підписки

потім натисніть кнопку «Актівівація»

Далі ви перейдете на сторінку оплати, де зможете вибрати будь-який із способів оплати

 • "Списати з балансу" - сума спишеться з особового рахунку,
  "Сплатити картою" - поповнити рахунок за допомогою платіжної картки
  "Термінали" - список платіжних терміналів, де можна оплатити за послуги Фрегат ТВ
  "Карта поповнення" - оплатити ввівши код з картки поповнення Фрегат
  P.S. більш детально з способами оплати можна ознайомитись в розділі Допомога / Оплата

Там перейдіть в меню «Мої підписки»

 Після цього знайдіть бажану підписку, натиснувши «Вибрати пакет», а потім в правому верхньому куті натисніть «Активація»

 

Як відмовитися від тарифного пакета?

Відмовитися від тарифного пакета можна як в ТВ-приставці, так і на сайті tv.fregat.com.
Якщо ви хочете відмовитися від тарифного пакета за допомогою приставки для телевізора, в головному меню виберете пункт «Гаманець». Потім перейдіть в «Мої підписки», вибравши потрібну підписку, натисніть «Детальніше», перейдіть «Вниз» і натисніть кнопку «Відмовитися». Після цього на ваш телефон прийде SMS-повідомлення з паролем, ввівши який, ви зможете відмовитися від тієї чи іншої підписки.

Якщо ви хочете відмовитися від тарифного пакета через сайт tv.fregat.com, зайдіть в «Особистий кабінет». Там перейдіть в меню «Мої підписки». Після цього виберете підписку, від якої хочете відмовитися, натиснувши «Детальніше», і в правому верхньому куті виберете «Відмовитися».

Зміна тарифу проводиться за кілька днів до наступної дати списання і діятиме з наступного місяця.

Зверніть увагу, зайві канали зникнуть зі списку, а також перестануть транслюватися після закінчення того тарифного періоду, під час якого було здійснено відмову. Однак, відмовитися від додаткового пакету абонент має право в будь-який час. Припинення нарахувань за додатковий пакет почнеться з початку наступного тарифікуються періоду.
Тарифний період триває 30 днів і починається з моменту закінчення 16 безкоштовних демонстраційних днів. Через 30 днів починається новий «місяць».

Тарифікація додаткових пакетів

При покупці додаткового пакета в тому числі пакета "Ultra all inclusive", коли до початку нового тарифного періоду (місяця) залишається більше 5 днів сума / вартість додаткового пакету виставляється / списується з особового рахунку абонента в момент активації пакета. Раніше списана абонплата за поточний тарифний період / місяць абонентові не повертається. Таким чином в поточному тарифному періоді (місяці) абонент заплатить 2 абонплати (абонплату, списану за діючі на момент списання абонплати пакети і абонплату за новий / додатковий пакет або пакет "Все включено".

При активації додаткового тарифного пакету, коли до початку нового тарифного періоду (місяця) залишається менше п'яти днів, що залишилися 5 днів обраний додатковий пакет не тарифікується. З початку нового тарифікуються періоду надання послуги, тарифікація обраного додаткового пакета додається в рахунок абонента.
Тарифний період триває 30 днів і починається з моменту активації телевізійної приставки. Через 30 днів починається новий «місяць».